Sukces studentów WH na 59. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH

Z przyjemnością informujemy, że:

Sebastian Medoń​ – członek KNSS AGH – otrzymał podwójne wyróżnienie (od komisji oraz publiczności) w ramach Sekcji Społecznej 59. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH 🏆

Wygłosił on referat pt. „Zanieczyszczenie powietrza zamknięte w czarnej skrzynce. Aplikacje smogowe w życiu codziennym użytkowników”.

🏅 Wyróżnienie publiczności otrzymała również Agata Rogowska z zaprzyjaźnionego Kulturoznawczego Koła Naukowego AGH. Wygłosiła ona referat pt. „Mowne zachowania magiczne w polskim coachingu osobistym”.

W Sekcji Społecznej konferencji brał udział także Kamil Motyka z KNSS AGH, który zaprezentował referat pt. „Obrazy uchodźców w prasie katolickiej na podstawie analizy Tygodnika Powszechnego, Gościa Niedzielnego i Niedzieli”.

Wszystkim serdecznie gratulujemy❗️